Plunksnakotis GRIFFIX P1 kairiarankiams 00928028 PELIKAN, R04-0522

Kaina:

Original price was: 16,30 €.Current price is: 11,41 €.

Pristatysime į namus nemokamai perkant už 35 € ir daugiau Standartinė pristatymo kaina nuo 2,99 €. Visus užsakymus pristatome per 3-5 darbo dienas.
Kiekis:
Aprašymas:

Specialiai kairiarankiams sukurtas, ergonomiškas plunksnakotis GRIFFIX® P1 sukurtas bendradarbiaujant su mokytojais ir mokslininkais.

Plunksnakotis puikiai tiks pradedantiesiems mokytis rašyti. Pusiau dengta, nerūdijančio plieno plunksna lengvai slysta popieriumi. Išmatavimai: 14,5 x 3,5 x 1,5 cm. Pakuotėje plunksnakotis ir didelė kapsulė.Įpakuotas blisteryje.Gamintojas Pelikan, Vokietija.
Pelikan GRIFFIX® plunksnakotis turi tvirtą, nerūdijančio plieno plunksną, atlaikančią stiprų spaudimą – idealu pradedantiesiems.Kapsulės šiam plunksnakočiui puoštos įvairiais vaikiškais motyvais, kurie matomi pro langelį plunksnakočio korpuse – pro šį langelį galima stebėti rašalo kiekį kapsulėje.Plunksnakotis yra su uždaro tipo plunksna – prailgintas korpusas apsaugo vaiko pirštelius nuo išsitepimo rašalu.Plunksnakočio gale – veidelio formos kilpelė pakabukui prisegti arba pakabinti ant virvutės.Pelikan GRIFFIX® rašikliai – tinka dešiniarankiams arba kairiarankiams.Patogi ir ergonomiška plunksnakočio laikymo zona sukurta taip, kad laikyti būtų patogu ir lengva, o šalia laikymo zonos esanti šypsenėlė vaikui parodys, kad plunksnakotis laikomas teisingai
Prekės kodas:

R04-0522

Gamintojas:

PELIKAN

EAN:

4012700928023

Prieinamumas:

Yra sandėlyje