Kalendoriai

Laiko stoka gyvenime atsispindi per nuolatinį skubėjimą, bėgantį nuo vienos užduoties prie kitos, nespėjant pailsėti ar netgi apgalvoti savo veiksmų. Tai iššūkis, su kuriuo susiduria daugelis žmonių, nepriklausomai nuo amžiaus ar profesinės srities. Laiko trukumas yra šiuolaikiška problema, bet svarbiausia yra mokėti organizuoti savo dienas. Kalendorius yra neatskiriama gyvenimo dalis, padedanti mums planuoti savo laiką. Kalendoriai ne tik padeda jums nepraleisti svarbių momentų, bet ir suteikia aiškų vaizdą apie tai, kaip jūs leidžiate savo laiką. Kalendoriuje galite pažymėti svarbias datas.

Kalendoriai

Verslo žmonėms – mūsų kalendoriai yra neatsiejama verslo planavimo priemonė. Planuokite darbus ir susitikimus, paversdami darbo dieną efektyvią.

Mes siūlome platų kalendorių asortimentą, kuris atitinka kiekvienam skoniui.

  • Sieniniai kalendoriai. Sieniniai kabantis kalendoriai padeda efektyviau planuoti, bei puošia namus savo įvairiais dizainas. Šeimos ar kolektyvo sieninis kalendorius tampa bendruoju planavimo įrankiu. Jis padeda visiems nariams būti informuotiems apie artėjančius įvykius ir užduotis. Jie būna iš trijų dalių, kur matosi trys mėnesiai, ir su slankiojančių dienos žymeklių.
  • Staliniai kalendoriai. Stalo kalendorių labai patogų padėti ant stalo. Jis puikiai tinka tiems, kurie mėgsta turėti darbo planą po ranką ir palaikyti tvarką darbo vietoje. Dauguma stalo kalendorių lapai yra suskirstyti savaitėmis.
  • Kišeniniai kalendoriai. Maži kalendoriai, puikai tinka nešioti su savimi piniginėje, kišenėje arba mažame rankinuke. Kišeninis kalendorius gali būti praktišką dovanelę draugams, artimiesiems ar kolegoms. Kišeninio kalendoriaus vienoje pusėje yra metinis kalendorius, o kitoje – nuotrauka ar piešinys.
  • Darbo knygos. Darbo kalendoriai padeda efektyviai planuoti darbo dienas. Puikiai tiks ir studentams ir verslininkams. Būna įvairių formatų nuo A7 iki A4. Įvairus dizainai ir spalvos atitiks kiekvieno skonį. Darbo kalendorių lapai būna suskirstyti dienomis arba savaitėmis.

Mūsų kalendoriai yra ne tik praktiški ir stilingi, bet ir aukščiausios kokybės. Mūsų kalendorių asortimente rasite daugybę dizainų, kurie atitiks jūsų skonį. Kiekvienas kalendorius puošiamas nuostabiais vaizdais ir unikaliais dizainais. Kalendorius gali tapti praktiška dovana kiekvienam.

Kviečiame apsipirkti geromis kainomis mūsų el.parduotuvėje www.alma.lt su pristatymu visoje Lietuvoje.