Mokyklinės prekės

Mokyklinių prekių atsargos turi būti aprūpinamos ne tik artėjant rugsėjo pirmajai, tačiau visus metus. Juk laiku pasirūpinus atsargomis – bus galima išvengti diskomforto, jei mažylis neturės kuo rašyti, kur rašyti arba kaip dekoruoti savo nuostabiausius meno kūrinius.

alma.lt siūlomos mokyklinės prekės yra labai įvairios. Esame tikri, kad pas mus rasite viską, ko reikia ir 1-kui, ir 12-kui. Svarbiausia – siūlome tik geros kokybės prekes, kurios ne tik tarnaus bent jau kelerius metus, tačiau ir gali būti perduodamos vieno vaikučio kitam: savo broliukui arba sesutei.

Mokyklinės prekės pas mus

alma.lt rasite mokyklines prekes, kurios atitinka ir paties išrankiausio poreikius. Siūlome labai platų prekių asortimentą, taip pat jas aktyviai pildome, kad kiekvieno poreikiai, kad ir kokie jie yra įmantrūs – būtų patenkinami.

Aplankalai sąsiuviniams

Tvarkingiems sąsiuviniams yra būtini aplankai. Tuomet visus metus pamokų ruošimo sąsiuviniai atrodys reprezentatyviai. Tai ne tik džiugina mokytojus, tačiau ir skatina pačius mokinius labiau saugoti daiktus, kuriuos jie turi.

Drožtukai

Gal ir smulkmena, tačiau kiekvieno mažylio penale turi būti drožtukai, kurie padės pasirūpinti ne tik pilku, tačiau ir spalvotais pieštukais. Siūlome labai įvairius drožtukus, kurie ne tik atlieka pagrindinę funkciją, tačiau ir skoningai atrodo.

Trintukai

Dar viena maža smulkmena yra skoningi, stilingi trintukai, kurie padės vaikui pašalinti klaidas ir kartoti tol, kol pavyks. Tai yra svarbi mokymosi dalis.

Flomasteriai

Flomasteriai yra viena labiausiai vaikų pamėgtų piešimo priemonių. Jie leidžia ne tik išlaisvinti vaiko fantaziją, tačiau ir lavinti gebėjimus.

Kreida, kreidelės, pastelės

Jos tinkamos piešimui ne tik ant popieriaus, tačiau ir kieme. Kiekvienų piešimo priemonių galimybės ir paskirtis skiriasi, tad susipažinkite su jomis ir raskite vaikui labiausiai tinkamas.

Liniuotės

Skirtos ne tik matematikos mokymuisi, tačiau ir braižybai, dailei… Dar viena maža smulkmena, kuri reikalinga lavinimosi metu.

Paprasti pieštukai

Paprasti pieštukai leis vaikui lavinti savo gebėjimus ir tuo pačiu kurti. Siūlome labai įvairius, spalvotus pieštukus, kurie garantuoja kokybę, skoningumą ir patogų laikymą.

Piešimo reikmenys

Mūsų piešimo reikmenų kolekcija yra labai plati. Siūlome viską, ko reikia vaikams nepriklausomai nuo jo amžiaus bei gebėjimų. Tinkamos piešimo priemonės gali padėti vaikui pasiekti geresnius rezultatus. O tai dažniausiai skatina jį labiau pasitikėti savimi.

Plastilinas ir modelinas

Plastilinas ir modelinas leidžia vaikui išlavinti savo ranką. Lipdyti su šiomis priemonėmis verta nuo pat mažų dienų. Rankai įgudus – bus galima išbandyti ir molio galimybes.

Rašikliai mokiniams

Rašikliai mokiniams yra itin svarbūs. Kiekvienam vaikui pagal jo amžių reikia ir konkrečių rašiklių. Nuo parkerių iki tušinukų bei kitų priemonių, kurios leis lavinti savo įgūdžius kasdien.

Sąsiuviniai

Sąsiuviniai, kuriuos rasite pas mus, taip pat yra skirti labai įvairiais amžiaus vaikučiams. Svarbu, kad mokyklinukas naudotų tokį sąsiuvinį, kuris atitinka jo amžių. Tuomet mokymosi procesas tikrai bus kur kas sklandesnis ir sėkmingesnis.

Sąsiuvinių ir piešinių dėklai

Sąsiuvinių ir piešinių dėklai padės palaikyti tvarką: namuose, mokykloje, kuprinėje…

Skriestuvai

Skriestuvai – naudojami matematikoje, braižyboje, dailėje…

Spalvoti pieštukai

Spalvoti pieštukai gali būti naudojami ne tik per dailės ir darbelių pamokas, tačiau ir norint pasižymėti įvairią informaciją, taisyklingam konspektavimui. Dėl to juos dažnai renkasi ne tik maži vaikučiai, tačiau ir vyresnio amžiaus mokyklinukai.

Spalvoto popieriaus ir kartono rinkiniai

Spalvoto popieriaus ir kartono rinkiniai – viskas, ko reikia, kad darbų ir darbelių atlikimas keltų šypseną. Komplektai yra įvairūs, tad ieškokite pagal amžių bei kitus parametrus.

Tušas piešimui, plunksnos

Grafikai labai pasitarnauja tušas piešimui ir plunksnos. Tikrai nėra paprasta išmokti piešti tušu. Tačiau labai verta.

Žirklės vaikams

Pagal amžių pasirenkamos žirklės vaikams padės ne tik atlikti įvairius darbelius, tačiau ir tinkamai lavins vaiko karpymo įgūdžius. Taip yra ugdoma jo motorika.

Gertuvės, pietų dėžutės

Kasdienai reikia pasirūpinti ne tik tomis priemonėmis, kurios skirtos rašymui ir piešimui, tačiau ir tokiomis, kurios leis tarp mokymosi – skaniai pavalgyti. Kai pavalgoma labai skaniai – dažniausiai mokytis tampa kur kas paprasčiau. O paaugliams tai yra stilingas akcentas, kuris puošia.

Kitos mokyklinės prekės

Siūlome viską, ko reikia mokyklai. Įvairios mokyklinės prekės nuo pirmoko iki dvyliktoko: dūdelės, atramos knygoms, knygų skirtukai…