Mokyklinės kuprinės

Pasiruoškite naujam mokykliniam sezonui su mūsų aukštos kokybės mokyklinėmis kuprinėmis! Kuprinės pirkimas yra svarbiausias dalykas ruošiant vaiką į mokyklą. Savo pirmąją mokyklinę kuprinę  būsimas pirmokas atsimins visą gyvenimą.

Įvairus mokyklinių kuprinių dizainai leidžia išsiskirti ir parodyti vaiko asmenybę. Todėl mūsų mokyklinės kuprinės atspindi šiuolaikinę mados tendenciją ir siūlo platų dizainų pasirinkimą. Nepriklausomai nuo to, ar mėgstate minimalistinį stilių, spalvingas raides ar įdomius raštus, rasite kuprinę, kuri atitiks Jūsų vaiko skonį.

Į ką reikia atkreipti dėmesį, norint išsirinkti mokyklinę kuprinę

Mokyklinės kuprinės pradinukams gali būti ryškių spalvų ir su mėgstamais herojais. Didelis pasirinkimas mokyklinių kuprinių mergaitėms ir berniukams, bei neutralios spalvos atitinka kiekvieno vaiko skonį.

Kuprinės darželinukams yra sukurtos specialiai mažiems mokiniams, kurie pradeda savo mokymo ir atradimų kelionę. Čia yra keletas priežasčių, kodėl mūsų vaikiškos kuprinės yra puikus pasirinkimas:

  1. Patogumas: kuprinės į darželį yra lengvos. Jos turi reguliuojamas petnešėles, kurios užtikrina patogų nešiojimą, net ir ilgesnėje kelionėje.
  1. Funkcionalumas: Dažniausiai vaikai turi daug daiktų, kai lanko darželį. Todėl mūsų gamintojų kuprinės turi daug kišenių ir skyrių, kuriuose galima saugiai laikyti penalą, knygas, pieštukus, užkandžius ir kitus būtinus darželyje daiktus.
  1. Išskirtinis dizainas: platus dizainų pasirinkimas su spalvotais raštais, gyvūnų vaizdais ir animacinių filmų herojais. Jūsų vaikas galės pasirinkti kuprinę, kuri atitiks jo asmenybę ir įkvėps jį pradėti naujas nuotykių kupinas dienas darželyje.
  1. Kokybė ir patvarumas: Svarbu, kad kuprinė tarnautų Jūsų vaikui ilgą laiką. Mūsų gamintojai naudoja aukštos kokybės medžiagas ir tvirtus siūlus, kad kuprinė būtų atspari kasdieniam naudojimui, vaikų energijai ir žaidimams.

Kuprinės vyresniems vaikams ir paaugliams yra erdvesnės. Minkšta forma, santūresnės , neutralesnes spalvos. Tokiais kuprinių variantais moksleiviai noriai naudojasi ir mokykloje, bei kelionėse.

Mūsų mokyklinės kuprinės yra specialiai sukurtos, kad būtų patogu nešioti visą dieną.

Kaip išsirinkti mokyklinę kuprinę pirmokui

Norint pirkti ergonominę mokyklinę kuprinę augančiam pirmokui, reikia žinoti, kad:

  • Mokyklinė kuprinė neturi būti platesnė nei Jūsų vaiko pečiai.
  • Kuprinė turi būti prigludusi prie Jūsų vaiko nugaros.
  • Viršutinis kuprinės kraštas turi baigtis ties Jūsų vaiko pečių linija.
  • Apatinis kuprinės kraštas turi baigtis ties Jūsų vaiko juosmens linija.

Formą laikanti ortopedine kuprinė padės pirmokui nesunkiai ištraukti turinį: penalą, sąsiuvinius, pieštukus, dažus ir kitas priemonės – viską, ko reikia ugdymo procesui.

Kuprines petnešėlės nuolat reguliuojamos atsižvelgiant į Jūsų vaiko augimą! Reguliuojamų petnešėlių dėka, kuprinę galima pritaikyti individualiai, pagal vaiko ūgį. Tai suteikia maksimalų komfortą nešiojant kuprinę.

Ortopedinė, kvėpuojanti nugarėlė, padeda optimaliai paskirstyti svorį ant vaiko nugaros. Vaiko stuburas apsaugomas ergonominės nugarėlės formos.

Herlitz mokyklinės kuprinės turi aukštos kokybės atspindinčią medžiagą priekyje, šonuose ir pečių juostose, kuri užtikrina aukštą matomumą ir saugumą tamsoje.

Be to, mokyklinėse kuprinėse yra daugybė kišenių ir skyrių, kad vaikai galėtų saugiai ir patogiai organizuoti savo knygas, penalą, sportinį maišelį, rašiklius, elektronikos prietaisus ir kitus reikalingus reikmenis.

Kuprinių medžiaga yra atspari vandeniui, įbrėžimams ir kasdieniniam naudojimui. Todėl visos mokyklinės kuprinės išlaikys Jūsų daiktus saugius ir sausus net lietingomis dienomis.

Visa tai užtikrina, kad mūsų gamintojų kuprinės tarnautų jums ilgą laiką.

Mūsų siūlomos kuprinės yra puikus pasirinkimas norintiems komforto, stiliaus ir funkcionalumo kartu.

Peržiūrėkit mūsų mokyklinių kuprinių kolekciją Klaipedoje ir Vilniuje ir raskite savo stilių ir funkcionalumą derinančią kuprinę! Pradėkite mokyklą įspūdingai!

Pirkti spalvų ir dydžių internetu tinkamą kuprinęs galite įsigyti su pristatymu visoje Lietuvoje mūsų el.parduotuvėje.

Nupirkti internetu tinkamą kuprinę galite su pristatymu visoje Lietuvoje mūsų el.parduotuvėje.