PROMOKODAS Norų sąrašas
Facebook

Flomasteriai

Flomasteriai – vieną populiariausių kanceliarinių priemonių skirtu piešimui. Flomasteriai yra nepakeičiama priemonė norint išreikšti savo kūrybiškumą. Juos mėgsta ir vaikai, ir suaugusieji. Nepriklausomai nuo to, ar jūs esate menininkas, kuriantis nuostabius paveikslus, ar studentas, kuris paryškina svarbias užrašus.

Flomasterių tipai

Būna įvairus flomasterių tipai:

 • Dvipusiai. Dvipusiai flomasteriai, turi skirtingo storio galus. Storesnio rašiklio galas gali būti tinkamas piešimui, užrašams ar svarbių vietų išryškinimui, o plonesnis rašiklis gali būti naudojamas detalių piešimui ar kaligrafijai. Tai leidžia piešti ar rašyti skirtingais linijų storio variantais naudojant vieną flomasterį.
 • Kvepiantis, flomasteriai su aromatais.
 • Akvareliniai. Galima sumaišyti spalvas su teptukų naudojant vandenį.
 • Tekstiliniai skirti dekoruoti audinius, rūbus, aksesuarus.
 • Permanentiniai (nenusiplaunami, ryškus).
 • Nuplaunami. Lengvai išsiplauna nuo rūbų, odos, ir kitų paviršių. Idealiai tinka mažiems menininkams.
 • Flomasteriai su specialiais efektais: su blizgučiais, šviečiantis tamsoje, fluorescenciniai, bei daug kitų rūšių.

Kaip išsirinkti flomasterius vaikams?

Norint išsirinkti geriausiai tinkamus flomasterius Jūsų vaikui, reikia atkreipti dėmesį į keletą dalykų:

 1. Flomasterių rašalo tipas. Rašalas būna vandens pagrindų ir alkoholio pagrindų. Vaikams labiausiai tiktų flomasteriai su vandens pagrindų rašalų. Jie lengvai nuplaunami nuo drabužiu ir odos, netoksiški ir hipoalerginiai.
  Flomasteriai su alkoholio pagrindu rašalų išsiskiria spalvų ryškumų, bei nenusiplauna taip lengvai. Todėl daugiau tiktų paaugliams ir suaugusiems. Kai kurie pasižymi nemalonių kvapų nuo esančio ten spirito.
 2. Flomasteriu antgalių tipai. Flomasteriu galiukas būna minkštas arba kietas, plonas arba storas, arba su teptukinių antgalių. Patiems mažiems vaikams siūlome išsirinkti storesnius flomasterių antgalius, su kuriais jiems bus lengviau piešti. Flomasteriai su plonu galiukų, puikiai tinka vyresnėms vaikams. Ploni flomasteriai tinka eskizams sukurti, piešiniams, iliustracijoms ir spalvinimo knygutėms.
 3. Flomasterių korpusas. Flomasterių korpusai gali skirtis priklausomai nuo gamintojo, flomasterio tipo ir paskirties. Dažniausiai jie pagaminti iš polistirolo arba polipropileno. Vaikams visada siūlome pasirinkti flomasterius pagamintus ir polipropileno. Flomasterio korpusas pagamintas iš polipropileno neleidžia rašalui išdžiūti ilgiau.
 4. Flomasterių dizainas ir forma. Flomasterių korpusai ir pakuotės dažnai būna įvairių spalvų, dizaino ir stiliaus. Tai leidžia žmonėms pasirinkti flomasterį pagal savo skonį. Vaikai mėgsta pakuotės dizainą su filmų herojais arba gyvūnėliais. Flomasterių korpusai gali turėti skirtingas formas, nuo plonų ir ilgų iki storesnių ir trumpesnių. Forma gali įtakoti, kaip flomasterį laikote rankoje ir kaip piešiate ar rašote. Flomasteriai gali turėti spalvotus dangčius, kurie padeda atpažinti flomasterio spalvą be jo ištraukimo iš dėžutės. Taip pat flomasterių korpusai gali būti permatomi, tai leidžia matyti, kiek liko rašalo. Ergonominis dizainas padeda sumažinti rankų nuovargį, naudojant flomasterį ilgesnį laiką.
 5. Flomasterių rinkiniai. Flomasterių rinkinių pirkimas – tikrai geras sprendimas. Vaikams patogiau naudoti flomasterių rinkinius. Rinkinį patogų nešiotis į darželį, mokyklą ar būrelį. Mūsų asortimente yra įvairių rinkinių nuo 6 iki 80 spalvų ir atspalvių. Rinkiniai dažnai patogiai supakuoti dėžutėse arba lagaminėliuose. Pakuotės būna kartoninės, metalinės arba plastikinės ir įvairių formų.

Svarbu po kiekvieno naudojimo uždėti dangtelius ant flomasterių, kad jie neišdžiūtų. Tai užtikrins ilgalaikį naudojimą.

Flomasteriai internetu

Mūsų el.parduotuvėje rasite platų asortimentą įvairių flomasteriu ir vaikams, ir paaugliams, ir suaugusiems. Kviečiame apsilankyti mūsų el.parduotuvėje Alma.lt ir išsirinkti Jums tinkamus flomasterius su pristatymų visoje Lietuvoje.


Rodoma nuo 1 iki 16 iš 83 (6 puslapių)