PROMOKODAS Norų sąrašas
Facebook

Mokyklinės kuprinės

Pasiruoškitenaujam mokykliniam sezonui su mūsų aukštos kokybės mokyklinėmis kuprinėmis! Kuprinėspirkimas yra svarbiausias dalykas ruošiant vaiką į mokyklą. Savo pirmąjąmokyklinę kuprinę  būsimas pirmokasatsimins visą gyvenimą.

Įvairusmokyklinių kuprinių dizainai leidžia išsiskirti ir parodyti vaiko asmenybę. Todėl mūsų mokyklinės kuprinės atspindi šiuolaikinę mados tendenciją ir siūloplatų di zainų pasirinkimą. Nepriklausomai nuo to, ar mėgstate minimalistinį stilių, spalvingas raides arįdomius raštus, rasite kuprinę, kuri atitiks Jūsų vaiko skonį.

Į ką reikia atkreiptidėmesį, norint išsirinkti mokyklinę kuprinę

Mokyklinėskuprinės pradinukams gali būti ryškių spalvų ir su mėgstamais herojais. Didelispasirinkimas mokyklinių kuprinių mergaitėms ir berniukams, bei neutraliosspalvos atitinka kiekvieno vaiko skonį. 

Kuprinėsdarželinukams yra sukurtos specialiai mažiems mokiniams, kurie pradeda savomokymo ir atradimų kelionę. Čia yra keletas priežasčių, kodėl mūsų vaikiškoskuprinės yra puikus pasirinkimas:

  1. Patogumas: kuprinės į darželį yra lengvos. Jos turi reguliuojamas petnešėles, kurios užtikrina patogų nešiojimą, net ir ilgesnėje kelionėje.
  2. Funkcionalumas: Dažniausiai vaikai turi daug daiktų, kai lanko darželį. Todėl mūsų gamintojų kuprinės turi daug kišenių ir skyrių, kuriuose galima saugiai laikyti penalą, knygas, pieštukus, užkandžius ir kitus būtinus darželyje daiktus.
  3. Išskirtinis dizainas: platus dizainų pasirinkimas su spalvotais raštais, gyvūnų vaizdais ir animacinių filmų herojais. Jūsų vaikas galės pasirinkti kuprinę, kuri atitiks jo asmenybę ir įkvėps jį pradėti naujas nuotykių kupinas dienas darželyje.
  4.  Kokybė ir patvarumas: Svarbu, kad kuprinė tarnautų Jūsų vaikui ilgą laiką. Mūsų gamintojai naudoja aukštos kokybės medžiagas ir tvirtus siūlus, kad kuprinė būtų atspari kasdieniam naudojimui, vaikų energijai ir žaidimams.

Kuprinėsvyresniems vaikams ir paaugliams yra erdvesnės. Minkšta forma, santūresnės, neutralesnes spalvos. Tokiais kuprinių variantais moksleiviai noriai naudojasiir mokykloje, bei kelionėse. Mūsųmokyklinės kuprinės yra specialiai sukurtos, kad būtų patogu nešioti visądieną.

Kaip išsirinkti mokyklinękuprinę pirmokui

Norintpirkti ergonominę mokyklinę kuprinę augančiam pirmokui, reikia žinoti, kad:

  • Mokyklinė kuprinė neturi būti platesnė neiJūsų vaiko pečiai.
  • Kuprinė turi būti prigludusi prie Jūsųvaiko nugaros.
  • Viršutinis kuprinės kraštas turi baigtisties Jūsų vaiko pečių linija.
  • Apatinis kuprinės kraštas turi baigtisties Jūsų vaiko juosmens linija. 

Formąlaikanti ortopedine kuprinė padės pirmokui nesunkiai ištraukti turinį: penalą,sąsiuvinius, pieštukus, dažus ir kitas priemonės – viską, ko reikia ugdymoprocesui.

Kuprinespetnešėlės nuolat reguliuojamos atsižvelgiant į Jūsų vaiko augimą! Reguliuojamųpetnešėlių dėka, kuprinę galima pritaikyti individualiai, pagal vaiko ūgį. Taisuteikia maksimalų komfortą nešiojant kuprinę.

Ortopedinė,kvėpuojanti nugarėlė, padeda optimaliai paskirstyti svorį ant vaiko nugaros.Vaiko stuburas apsaugomas ergonominės nugarėlės formos.

Herlitzmokyklinės kuprinės turi aukštos kokybės atspindinčią medžiagą priekyje,šonuose ir pečių juostose, kuri užtikrina aukštą matomumą ir saugumą tamsoje.

Beto, mokyklinėse kuprinėse yra daugybė kišenių ir skyrių, kad vaikai galėtųsaugiai ir patogiai organizuoti savo knygas, penalą, sportinį maišelį, rašiklius,elektronikos prietaisus ir kitus reikalingus reikmenis.

Kupriniųmedžiaga yra atspari vandeniui, įbrėžimams ir kasdieniniam naudojimui. Todėlvisos mokyklinės kuprinės išlaikys Jūsų daiktus saugius ir sausus netlietingomis dienomis.

Visatai užtikrina, kad mūsų gamintojų kuprinės tarnautų jums ilgą laiką. Mūsųsiūlomos kuprinės yra puikus pasirinkimas norintiems komforto, stiliaus irfunkcionalumo kartu.

Peržiūrėkitmūsų mokyklinių kuprinių kolekciją Klaipedoje ir Vilniuje ir raskite savostilių ir funkcionalumą derinančią kuprinę! Pradėkite mokyklą įspūdingai!

Nupirktiinternetu tinkamą kuprinę galite su pristatymu visoje Lietuvoje mūsųel.parduotuvėje.


Rodoma nuo 1 iki 16 iš 152 (10 puslapių)