PROMOKODAS Norų sąrašas
Facebook

Akriliniai dažai

Akriliniai dažai dažniausiai naudojami tapybai, piešimui ir kitoms dailės veikloms. Mūsų akriliniai dažai suteikia jums galimybę pasinerti į begalinį spalvų spektrą. Atskleiskite savo kūrybinį potencialą su mūsų akriliniais dažais ir pasinerkite į nuostabią menininkų pasaulį!

Privalumai

Šie dažai populiarūs dėl savo privalumų:

  • Akriliniai dažai pagaminti vandens pagrindų su akriliniais polimerais. Tai leidžia jiems džiūti greičiau nei daugumai kitų dažų, tokių kaip aliejiniai dažai. Akriliniai dažai po džiūvimo tampa atsparūs vandeniui.
  • Akrilo dažai tapybai pasižymi ryškiomis ir intensyviomis spalvomis. Akrilinius dažus galima maišyti tarpusavyje, kad sukurti naujas spalvas.
  • Akriliniai dažai gali būti naudojami ant įvairių paviršių ir medžiagų, tokiu kaip drobę, medį, popierių, keramiką, plastiką ir net audinį.
  • Netoksiški, bekvapiai (neturi nemalonaus kvapo).
  • Neblunka ant saulės, atsparus drėgmei.

Akriliniai dažai iš mūsų asortimento

Mūsų asortimente yra didelis pasirinkimas akrilinių dažų:

  1. Platus spalvų pasirinkimas. Turime ir metalizuotų, ir neoninių, ir pastelinių spalvų gamas. Turime visą spektrą populiariausiu spalvų.
  2. Akriliniai dažai supakuoti į skirtingas talpas, ir pakuotės. Vaikams į mokyklą ar būrelius patogiau nešioti rinkinius. Tokį rinkini dažniausiai sudaro nuo 5 iki 25 indėlių ar tūbelių.
  3. Profesionalams, dailininkams galime pasiūlyti akrilinius dažus atskiruose tūbelėse nuo 60ml iki 200ml.
  4. Siūlome priemonės darbu užbaigimui, tokius kaip lakas.
  5. Turime platų pasirinkimą įvairių dydžių teptukų.

Akrilinių dažų spalvų intensyvumas, greitas džiūvimas ir galimybė kurti tekstūras suteikia dailininkams daug kūrybinių galimybių.

Kviečiame apsipirkti mūsų el.parduotuvėje Alma.lt ir išsirinkti Jums tinkamiausius dažus bei reikalingus priedus. Pristatymas visoje Lietuvoje. Perkant internetu sutaupysite laiko, be to pas mus labai patrauklios akrilinių dažų kainos ir daug nuolaidu.


Rodoma nuo 1 iki 16 iš 106 (7 puslapių)