Pristatymas

Internetinėje parduotuvėje www.alma.lt prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums pristatymo būdą. Prekes galime pristatyti Jums į namus ar biurą visoje Lietuvoje (išskyrus Kuršių Neriją) arba jas galite atsiimti patys, vienoje iš mūsų "PINOKIS" parduotuvių, esančių Vilniuje ir Klaipėdoje. (Darydami užsakymą, nurodykite, kurioje parduotuvėje norėsite atsiimti prekes).

 

KAIP PIRKTI:

Išsirinkę prekes mūsų el. parduotuvėje www.alma.lt ir įsidėję jas į krepšelį, spauskite mygtuką APMOKĖTI. Atsidariusiame langelyje užpildykite registracijos laukelius (įrašykite vardą, pavardę, pristatymo adresą bei telefono nr.). Tuomet pasirinkite apmokėjimo ir pristatymo būdą ir patvirtinkite užsakymą.

Suformavę užsakymą el. paštu gausite užsakymą patvirtinantį laišką.

Gavę Jūsų užsakymą, susisieksime su Jumis ir surinkę užsakymą, atsiusime sąskaitą-faktūrą, kurią reikės apmokėti.

DĖMESIO! (padarius užsakymą ne darbo valandomis, savaitgalį ar šventinėmis dienomis, su jumis bus susisiekta artimiausią darbo dieną)

 

APMOKĖJIMO BŪDAI:

1. Grynaisiais - atsiimant užsakymą pasirinktoje "PINOKIS" parduotuvėje. (Apie paruoštą užsakymą, kurį galėsite atsiimti, Jus informuosime).

2. Banko pavedimu. Pasirinkus šį mokėjimo būdą, už prekes reikia sumokėti banko pavedimu. Suruošus užsakymą, Jums elektroniniu paštu bus atsiųsta sąskaita-faktūra, kurią reikės apmokėti. Mokėjimo paskirtyje nurodykite užsakymo numerį.  Prekes išsiunčiame tik gavę apmokėjimą.

 


PRISTATYMO BŪDAI:


UŽSAKANT UŽ 35 EUR IR DAUGIAU PRISTATYMAS NEMOKAMAS.


 


 

W3Schools.comOMNIVA paštomatų adresus rasite čia .