PROMOKODAS Norų sąrašas
Facebook

Akvareliniai dažai

Akvarelė – vieną populiariausių piešimo priemonių. Akvareliniai dažai pagaminti iš smulkiai sutrintų augalinės, gyvulinės kilmės arba cheminių pigmentų. Akvarelė turi unikalų skaidrumą ir permatomumą.

Piešimas akvarelė tai technika, kurioje naudojami akvarelės dažai ir specialus akvarelinis popierius, kad jis gerai sugertų vandenį ir nebūtų deformuojamas. Akvarelės piešime dažnai naudojamas sluoksniavimas. Po kiekvieno sluoksnio leiskite dažams išdžiūti. Naudojant teptuką ir vandenį, darykite skirtingus įdomius efektus. Bandykite maišyti skirtingas spalvas, kad gautumėte norimus atspalvius.

Akvarelė vaikams

Akvarelė tai puikus pasirinkimas vaikams darželyje, dailės mokyklų moksleiviams arba kūrybos darbams mokyklose ir būreliuose. Tapyba akvarele yra puiki ir įdomi dailės technika vaikams. Ji ne tik skatina jų kūrybiškumą ir vaizduotę, bet taip pat moko koncentracijos ir spalvų derinimo. Leiskite vaikams eksperimentuoti su spalvomis ir mėgautis spalvų maišymo procesu. Dažai gali būti lengvai išplaunami nuo odos, paviršių ir daugumos audinių, todėl puikiai tinka mažiesiems dailininkams.

Akvarelė mūsų asortimente

Mūsų asortimente galite rasti įvairių rūšių akvarelės:

  • Akvarelė su blizgesio efektu
  • Akvarelė, pagaminta iš organinio aukštos kokybės pigmento
  • Akvarelė, pagaminta iš natūralių medžiagų

Dažniausiai akvareliniai dažai supakuoti į plastikinę dėžutę su permatomu dangteliu. Rinkiniai sudaro nuo 6 iki 36 spalvų įvairiose pakuotėse. Saugi sudėtis ir aukšta medžiagos kokybė atitinka tėvų reikalavimus. Mūsų siūlomą akvarelė atitinka Europos saugumo direktyvas.

Kviečiame apsipirkti internetų mūsų el.parduotuvėje Alma.lt. Pas mus rasite didelį asortimentą akvarelinių dažų įvairių spalvų. Pristatymas visoje Lietuvoje.


Rodoma nuo 1 iki 13 iš 13 (1 puslapių)