PROMOKODAS Norų sąrašas
Facebook

Guašas

Ar norite suteikti savo mokiniams puikią galimybę išreikšti savo kūrybingumą? Guašas vaikams yra puikus pasirinkimas mokyklos meno pamokoms! Mūsų aukštos kokybės guašas leis jūsų vaikams atrasti savo menininko savybes.

Kodėl verta pasirinkti mūsų guašą?

Šie dažai turi keletą privalumų:
  • Suteikia intensyvias ir ryškias spalvas, leidžiančias mokiniams kurti spalvingus bei įdomius darbus.
  • Guašas tapybai tinka tiek pradedantiesiems, tiek pažengusiems menininkams. Jų konsistencija leidžia mokiniams lengvai kurti skirtingas faktūras ir stilius.
  • Tinka tiek popieriui, kartonui, drobėms, tiek kitoms įvairioms paviršiams.
  • Guašų naudojimas skatina mokinių kūrybiškumą, gebėjimą išreikšti emocijas per meną ir skatina jų fantaziją.

Guašas mūsų asortimente

Vaikams labiau tinka guašo rinkiniai. Rinkiniuose yra nedidelį kiekiai įvairių spalvų. Vaikas gali pabandyti derinti spalvas. Rinkinį taip pat patogų nešiotis į darželį, mokyklą ar būrelį. Mūsų asortimente yra įvairių rinkinių nuo 4 iki 25 spalvų. Taip pat siūlome guašą atskiruose indeliuose.
Ikimokyklinio amžiaus vaikams mūsų kataloge yra guašo, skirto piešti pirštais. Tai puiki alternatyva profesionaliems dažams. Pirštų dažai yra puikios konsistencijos, todėl puikiai tinka vaikų rankdarbiams. Galima lengvai užtepti naudojant pirštus, teptuką ar kempinę. Jie saugus ir tinka patiems mažiausiems. Sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų, alergenų ir toksiškų dažiklių. Lengvai išsiplauna nuo odos ir audinio.
Mūsų el. parduotuvėje alma.lt galite pirkti guašąvaikams, paaugliams ir suaugusiems su pristatymų visoje Lietuvoje.

Rodoma nuo 1 iki 16 iš 24 (2 puslapių)