PROMOKODAS Norų sąrašas
Facebook

Penalai

Pasiruoškite naujam mokykliniam sezonui su mūsų aukštos kokybės mokyklinėmis prekėmis! Penalo  pirkimas yra svarbus ruošiant vaiką į mokyklą. Mokyklinis penalas – vienas svarbiausių mokyklos pirkinių, leidžiantis vaikams turėti visus reikalingus daiktus po ranka ir tvarkoje. Pirmą kartą į mokyklą einantys vaikai nori, kad viskas būtų tvarkinga ir gražu. Knygos ir rašymo priemonės yra svarbi dalis, tačiau nepamirškite vietos, kur bus laikomi visi rašikliai, pieštukai ir trintukai. Didelis penalas ar mažas – vaikas turi išsirinkti pats. Leiskite mažajam pirkėjui pačiam apsispręsti ir pasiimti tai, kas jam patinka.

Mokyklinių penalų asortimentas

Mokyklinis penalas turi būti ne tik praktiškas, bet ir stilingas. Naujos penalų kolekcijos dizainai atitinka šiuolaikines mados tendencijas. Nepriklausomai nuo to, ar jums patinka minimalistinis dizainas ar žaismingi raštai, pas mus rasite penalų, kurie atitiks Jūsų skonį. Paaugliams labiau patinka paprastesnis dizainas, o vaikams ir pradinukams gali būti įvairių ryškių spalvų ir su mėgstamais herojais, arba dekoruoti užrašu.

Penalus galima suskirstyti į keletą tipų:

 • Penalas pirmokui
 • Penalas mergaitei
 • Penalas berniukui
 • Penalas paaugliui
 • Užpildytas penalas
 • Tuščias penalas
 • Pieštukinė

Kaip teisingai išsirinkti penalą

Norint išsirinkti patogų penalą augančiam pirmokui, reikia atkreipti dėmesį į:

 1. Patogumas ir funkcionalumas: Mokykla ar darbas dažnai reikalauja turėti viską, ko jums reikia po ranka. Mūsų penaluose yra daugybė skyrių, kišenių ir dėkliukų, kuriuose galėsite tvarkingai ir patogiai sudėti rašiklius, pieštukus, flomasterius, drožtukus ir trintukus, bei kitas kanceliarinės priemonės . Jų funkcionalūs dizainai užtikrina patogų naudojimą ir greitą prieigą prie reikiamų daiktų. Penale viskam bus atskira vieta, kad vaikas greitai galėtų rasti  tai, ko ieško.
 2. Kokybė ir ilgaamžiškumas: Mūsų penalai pagaminti iš aukštos kokybės medžiagų, kurie atlaiko kasdienį naudojimą. Jų tvirtumas ir patvarumas užtikrins ilgalaikį tarnavimą, nepasiduodami įbrėžimams ar įplyšimams.
 3. Platus pasirinkimas: Mes suprantame, kad kiekvienas turi skirtingus poreikius ir stilių. Todėl mūsų penalų kolekcija siūlo itin skirtingus dydžius, formas ir spalvas. Jūs rasite tiek mažesnius, patogius penalus, kurie tinkami nešiotis rankinėje, tiek didesnius, skirtus organizuoti daugybę rašymo reikmenų. Idealus variantas pirmokui būtų užpildytas penalas. Užpildyti penalai yra puikus pasirinkimas tiems, kurie nori sutaupyti laiko ir pastangų, renkantis piešimo ir rašymo reikmenis.
 4. Saugumas ir patogumas: Mūsų penalai turi kokybiškus užtrauktukus ar užsegimus, tai užtikrins, jog Jūsų rašymo priemonės neiškris. Labai patogų paimti pieštukinę į kelionę.

Tiesą sakant, šis ugdymo proceso atributas reikalingas ne tik moksleiviams. Taip pat penalu naudojasi studentai ir dėstytojai. Penalas padeda visus reikalingus daiktus laikyti vienoje vietoje ir neprarasti smulkių aksesuarų.

Ar pavargote raustis po krepšį, beviltiškai ieškoti rašiklio ar pieštuko? Įsigyti įvairių spalvų ir dydžių penalus galite mūsų el. parduotuvėje su pristatymu visoje Lietuvoje.

Patikslinkite paiešką:


Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)