PROMOKODAS Norų sąrašas
Facebook

Darbo knygos

Šiais laikais dauguma žmonių gyvena aktyvų gyvenimą ir susiduria su laiko stoka. Todėl svarbus laiko planavimas, kad efektyviau išnaudoti jį ir žiūrėti savo užimtumą. Šiuo atveju puikių pagalbininkų tampa darbo knygą ir kalendorius.

Kaip teisingai išsirinkti darbo knyga?

Darbo kalendoriaus pasirinkimas gali tapti sunkiu sprendimu.
Į ką atkreipti dėmesį, renkantis darbo knygą:

  1. Darbo knyga turi būti patogi. Atvertus darbo kalendorių atkreipkite dėmesį į puslapių skaičių ir storį, knygelės dydį. Mažesnius darbo kalendorius patogų nešioti su savimi. Didėle darbo knygą skirta tiems, kurie mėgsta planuoti kiekvieną žingsnį.
  2. Dizaino pasirinkimas priklauso nuo jūsų asmeninio stiliaus ir poreikių. Dizainas gali būti minimalistinis ar su piešiniais ir raštais. Odiniai arba PVC viršeliai. Darbo knygos personalizuotos su jūsų logotipų gali būti puikia verslo dovana.
  3. Svarbu atkreipkite dėmesį į tai kaip suskirstyti lapai. Ar kiekvienai dienai skirta po atskirą lapą, ar savaitė suskirstyta per pora puslapių. Mūsų el.parduotuvėje Alma.lt galite pamatyti darbo kalendoriaus vidinius puslapius.
  4. Mūsų el.parduotuvėje Alma.lt užtikrinsime gerą kainos ir kokybės santykį. Pas mus nuolat vyksta akcijos, tai svetainėje rasite daug patrauklių kainų.

Mūsų asortimente rasite darbo kalendorių skirtu mokiniams, studentams, mokytojams ir kiekvienam, kas mėgsta planuoti. Darbo knygutes tai puiki ir praktiška dovana kiekvienam. Kviečiame apsipirkti patraukliomis kainomis mūsų el.parduotuvėje Alma.lt su pristatymų visoje Lietuvoje.


Rodoma nuo 1 iki 16 iš 211 (14 puslapių)